Uploading

دسته بندی

Menu

Detectamos que você está usando o bloco de anúncios ou algum outro software de bloqueio de anúncios. Para manter nosso site gratuito, este site é patrocinado por anúncios.
Por favor, considere desabilitar o bloqueador de anúncios neste site se você gostou do conteúdo. Obrigado!

اطلاعات جدید از بازی Assassin’s Creed Valhalla

130

شرکت Ubisoft با انتشار تریلر سینماتیک بازی Assassin’s Creed Valhalla به معرفی کردن بیشتر نسخه‌ی بعدی این سری بازی محبوب پرداخت.
همان طور که می‌دانید بازی Assassin’s Creed Valhalla به تازگی رونمایی رسمی شده.
نقشه‌ی این بازی تنها به اسکاندیناوی محدود نمی‌شود؛ دقیقا همان چیزی که از وایکینگ‌ها و حملات آن‌ها باید انتظار داشته باشید، وسعت زیاد قلمروی آن‌ها می‌باشد.
به طور خلاصه، به نظر می‌رسد روند مبارز‌ه‌های موجود در این بازی بیشتر سمت و سوی Origins را داشته باشد و کمتر به Odyssey شبیه باشد.
بازی Assassin’s Creed Valhalla با انتخاب کردن جنسیت شخصیت اصلی شروع می‌شود و در دوران تاریک بریتانیای کبیر در جهانی باز و وسیع جریان خواهد داشت.
علاوه بر قابلیت بازی کردن به عنوان مرد یا زن، خواهید توانست مدل موهای خود را عوض کنید، خالکوبی‌های جدید انجام دهید، جنگ نگاره‌های متفاوتی استفاده کنید و لوازم متفاوتی را برای شخصیت خود انتخاب کنید.
هم چنین می‌‌توانید به تجربه‌‌ی حالت جدید این بازی به نام Raid که در واقع همان غارت کردن می‌باشد، بپردازید و امپراتوری بزرگی تشکیل دهید و به گسترش آن بپردازید و تاثیر زیادی بر محیط اطراف خود داشته باشید.
انتخاب‌های استراتژیکی در بحث‌های سیاسی و جدی که در این بازی انجام می‌دهید، علاوه بر انتخاب‌هایی که در بخش مبارزه و موارد دیگر انجام می‌شوند، بر نتیجه‌ی نهایی آن ماموریت یا بخش داستانی تاثیر مهمی خواهند داشت.
در بخش داستانی بازی،بازیکنان در دوران جنگهای پایان ناپذیر قرن نهم میلادی و کمبود منابعی که باعث ایجاد تفرقه‌ی زیاد در آن دوران شده بود، از نروژ رانده می شوند. بازیکنان رهبری طایفه‌ی Eivor، شخصیت اصلی، که همگی اهل اسکاندیناوی هستند را به عهده می‌گیرند که در حال رفتن از دریای یخی شمالی به سرزمینهای ثروتمند پادشاهی‌های شکست خورده‌ی انگلیس هستند.
بازیکنان باید آینده جدیدی را برای قبیله خود ایجاد کنند و سبک مبارزه‌ی بی رحمانه مبارزان وایکینگ را با یک سیستم جنگی جدید که از صفر کار شده است، به کار بگیرند. این سیستم مبارزه به شما قابلیت استفاده از دو اسلحه متفاوت در آن واحد را می‌دهد و می‌توانید در برابر نوع‌های بیشتری از دشمنان از این اسلحه‌ها استفاده کنید.
برای تأمین منابع، بازیکنان می توانند با استفاده از حالت جدیدی که به بازی استفاده شده است، به غارت مکان‌های مختلفی بپردازند تا بتوانند منابع مورد نیاز و ارزهای لازم را برای گروه خود فراهم کنند.
هنگامی که وایکینگ ها در خانه جدید خود مستقر می‌شوند، با مقاومت ساکسون ها از جمله پادشاه آلفرد از وسکس روبرو خواهند شد؛ شخصی که آنها را به عنوان اقلیت و افرادی منفور به جامعه معرفی می‌کند و به نظر می رسد تنها حاکم انگلیس متمدن است. در برابر همه اختلافات، Eivor باید هر کاری که لازم است برای جلوگیری از تخریب Valhalla انجام دهد.
0
تاریخ نشر Jun 15, 2020

نظرات 0

    آخ! ، هیچ نظری ثبت نشده است